ZARZĄD I RADA FUNDACJI

ZARZĄD FUNDACJI

Piotr Jacek Zygarski - Prezes Fundacji

Prawnik, nauczyciel i wykładowca akademicki, samorządowiec, aktor, hotelarz. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Studia Doktoranckie na tym samym Wydziale w latach 1994-1998. Przewodniczący Towarzystwa Mecenatu Sztuk dla Pokoju "Parnas" im. J. Piłsudskiego. Szef Misji Pokojowej podczas Pierwszej Wojny Iracko -Kuwejckiej. Nauczyciel warszawskich Szkol podstawowych i średnich za co otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej. Radny i Przewodniczący Rady Gminy Warszawa Bemowo w latach 1998-2002 oraz 2003-2006 v-Burmistrz Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy. Prezes Kancelarii Prawno-Inwestycyjnej w latach 2000-2003. W latach 2006-2012 Członek Zarządu Amerykańskiej Korporacji HASS. W latach 2012-2015 Dyrektor Generalny Hoteli JM Apart w Warszawie oraz Diamond's w Zakopanem Współpracuje od lat z Komitetem Ochrony Praw Dziecka.

RADA FUNDACJI

Edward Krajewski